Wyjątkowo profesjonalne miejsce dla spotkań biznesowych konferencje

Zapraszamy do skorzystania z usług konferencyjnych Hornigold

 

To wyjątkowo profesjonalne miejsce dla organizacji spotkań biznesowych, warsztatów, szkoleń.

Zapewnimy:

  • noclegi w wygodnych pokojach i apartamentach
  • prestiżową lokalizację w centrum Katowic
  • sale konferencyjne (powierzchnie: 40 m2 oraz 60 m2 z możliwością ich połączenia 100 m2)
  • profesjonalne wyposażenie sal konferencyjnych: projektor full HD (jasność 400 lumenów, rozdzielczość 1920 x 1080), nagłośnienie sufitowe, podzielone na strefy co umożliwia wydzielenie dźwięku z mikrofonu i prezentacji na poszczególne sale,telewizor 53 cale  z kablem HDMI
  • ofertę przerw kawowych, lunchy, kolacji
  • bezprzewodowy, bezpłatny Internet WiFi
  • monitorowany parking na dziedzińcu obiektu
  • flipchart
  • faks, skaner, drukarkę w Recepcji

Na każde zapytanie odpowiemy uwzględniając gusta i preferencje naszych Gości. Do Państwa dyspozycji stawiamy nasze doświadczenie oraz służymy radą i pomocą.

Prosimy o kontakt z nami mailowo: hornigold@hornigold.pl lub telefonicznie:  +48 608 662 707

Konfiguracja sal

 

Sala konferencyjna powierzchnia
Madlen 40 m2
Camila 60 m2
Ana 100 m2

Śląska Prohibicja

 

Hornigold w Zielonej Kamienicy współpracuje z restauracją Śląska Prohibicja, która znajduje się w zabytkowym osiedlu robotniczym Nikiszowiec, który swoją surową, ale imponującą infrastrukturą przyciąga turystów z całego świata. Ze względu na swoją oryginalność, doskonałe jedzenie i klimat Śląska Prohibicja to również świetne miejsce na rozmowy o interesach. Zarówno spotkanie biznesowe jak i większa konferencja bez przeszkód mogą się odbyć w jednej z 5 stylowo urządzonych sal oferujących swoim gościom pełne zaplecze techniczne w tym obsługę audio – wideo, nagłośnienie, projektory, telewizory, wskaźniki, plansze multimedialne i scenę.

Największa z sal pomieści nawet do 100 osób. Jest to idealne miejsce na dużą konferencję, bankiet firmowy czy szkolenie. Restauracja gwarantuje pełną obsługę kelnerską i sommelierską. Każdy pomysł czy sugestia co do formy organizacji spotkania branżowego brany jest pod uwagę, obsługa służy również swoją pomocą i doświadczeniem w organizacji eventów.

Bardziej intymną i kameralną atmosferę tworzą mniejsze sale. Idealnie sprawdzą się na organizację lunchu, naradę z podwykonawcami czy np. rozmowę rekrutacyjną z przyszłym pracownikiem. Również i w tym przypadku goście biznesowi mogą liczyć na wsparcie, obsługę i dostarczenie potrzebnych materiałów wraz z udostępnieniem zaplecza technicznego. Wszystkie sale są nagłośnione, doświetlone i klimatyzowane.

Przy restauracji stworzony został także ogród sezonowy, który stanowi świetną przestrzeń do spotkań integracyjnych. Duży, zielony, pomysłowo zagospodarowany obszar z widokiem na śląskie familoki wraz ze specjalnie przygotowanym, lekkim menu oraz profesjonalną obsługą z pewnością staje się ciekawą alternatywną dla firm, które chcą zapewnić swoim pracownikom wypoczynek i świetną zabawę.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this