A na chmurze bal do rana Sala Śniadaniowa Ekspress

A na chmurze bal do rana

 

Wyjątkowe aromaty unoszące się z kuchni z pewnością sprawiają, że mamy ochotę na coś pysznego. Śniadanie to podstawowy posiłek każdego dnia, dlatego w naszej Sali Śniadaniowej codziennie od 7.00 do 10.00 serwujemy wyjątkowe pozycje, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Śniadanie w stylu polskim, francuskim lub angielskim? Nie ma problemu. U nas zawsze znajdziecie świeże produkty i najlepsze składniki. Zapraszamy na aromatyczną kawę lub herbatę, orzeźwiające smoothie lub słodki kompot. W razie potrzeby Wasze śniadanie przygotujemy także na wynos.

Nasza Sala Śniadaniowa to miejsce przyjazne i rodzinne. Popołudniami w godzinach od 16.00 do 18.00 zapraszamy do Strefy dla rodzin na podwieczorek. Znajdzie się tu kącik dla dziecka a w nim gry, zabawki i książki, oraz stolik kawowy dla rodzica. Dzieci zachęcamy także do wzięcia udziału w seansach filmowych z ulubionymi postaciami z kreskówek oraz w kreatywnych warsztatach. Na wszystkich Gości zawsze czekają domowe wypieki i słodkie desery.

Wieczorem, na życzenie nasza sala zamienia się w małą, kameralną restauracyjkę, gdzie można zrelaksować się po całym dniu. Specjalnie dla Was przygotujemy ciepłą kolację z winem. Przyjdźcie, posłuchajcie klimatycznej muzyki i poczujcie klimat Zielonej Kamienicy.

zobacz menu
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this