Zadzwoń: +48 608 662 707

Prestiż i komfort stylowych wnętrz W Zielonej Kamienicy Zobacz

PRZED DOKONANIEM REZERWACJI KONIECZNE JEST SPRAWDZENIE DOSTĘPNOŚCI POKOI I APARTAMENTÓW Z RECEPCJĄ HOTELU.TELEFON 608 662 707. REZERWACJE BEZ SPRAWDZENIA DOSTĘPNOŚCI NIE SĄ AKCEPTOWANE.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo

Najwyższym priorytetem dla Hornigold Apartamenty Sp. z o.o. jest zdrowie i bezpieczeństwo gości, pracowników oraz partnerów biznesowych na całym świecie.

Nasza troska o zdrowie i bezpieczeństwo

W reakcji na rozwój pandemii COVID-19 nieustannie stosujemy się do najnowszych porad i zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) oraz władz lokalnych.

Wszyscy Nasi pracownicy zostali szczegółowo poinformowani o niezbędnych środkach przygotowawczych i zapobiegawczych ‑ od działań higienicznych, w tym zwiększonej częstotliwości sprzątania i dezynfekcji, po wytyczne dotyczące postępowania w przypadku podejrzenia lub potwierdzenia przypadków zakażenia koronawirusem (COVID-19), a także w przypadku zamknięcia obiektu w celu przeprowadzenia kwarantanny.

Nieprzerwanie monitorujemy zmiany w zaleceniach i wytycznych lokalnych władz oraz służb sanitarnych w trosce o jak najwyższy poziom usług oraz bezpieczeństwo gości i personelu.

Dostępność usług gastronomicznych, strefy relaksu może podlegać zmianom.

Zgodnie z wytycznymi:

 • Po wejściu do obiektu obowiązkowo należy zdezynfekować ręce, nastąpi badanie temperatury oraz niezbędnym będzie wypełnienie oświadczenia dot. stanu zdrowia (pod rygorem braku możliwości zakwaterowania w przypadku odmowy).
 • Podczas przyjęcia do obiektu w holu recepcyjnym mogą przebywać maksymalnie 2 osoby dorosłe (nie dotyczy rodzin z dziećmi).
 • Obowiązuje graniczenie do minimum czasu przebywania gości przy recepcji.
 • Nakaz zakrywania nosa i ust obowiązuje wszystkich Gości w miejscach ogólnodostępnych obiektu (można zakupić maseczkę ochronną w recepcji).
 • Pokoje i apartamenty mogą być wynajęte dla max. 2 osób (nie dotyczy rodzin z dziećmi).
 • Nasza strefa relaksu została zamknięta do odwołania ( o otwarciu będziemy informować na bieżąco)
 • Nasze śniadania są podawane w godzinach 7-10 tylko dla gości hotelowych. Śniadania podawane są do stolika z zachowaniem zasady minimum 2 m odległości między osobami spożywającymi posiłek. Możemy podać śniadanie do pokoju. Prosimy o uzgodnienie godziny podania z recepcją obiektu.
 • Obowiązuje bezwzględny zakaz przebywania w obiekcie osób niezakwaterowanych.
 • Występuje ograniczenie rutynowego sprzątania pokoi podczas pobytu ( w obecnej sytuacji odbędzie się jedynie na życzenie Gościa).
 • Po wyjeździe Gościa następuje dezynfekcja wszystkich powierzchni dotykowych, sprzętu i łazienki oraz gruntowne wywietrzenie pomieszczenia.
 • Pomieszczenia ogólnodostępne jak toalety, windy, klamki, poręcze i inne często dotykane powierzchnie są na bieżąco dezynfekowane.
 • Sprzęty hotelowe udostępniane gościom np. rowery są dezynfekowane do każdym użyciu.
 • W miarę możliwości dokonywane jest systematyczne wietrzenie wszystkich pomieszczeń oraz powierzchni wspólnych w wyznaczonych okresach czasowych
 • Jeżeli zaobserwują Państwo u siebie objawy takie jak: gorączka, kaszel, duszność, problemy z oddychaniem prosimy o natychmiastowe powiadomienie telefoniczne pracownika recepcji. Na terenie obiektu zostało przygotowane osobne pomieszczenie, aby można czasowo odizolować osobę w przypadku stwierdzenia objawów chorobowych.  Istnieje konieczność zgłoszenia się bezpośrednio do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego, gdzie określony zostanie dalszy tryb postępowania medycznego. Pracownicy recepcji zostali przeszkoleni zgodnie z procedurami na tą okoliczność i posiadają listę telefonów do zgłoszenia faktu zakażenia (stacja sanitarno-epidemiologiczna, służby medyczne).
.

Apartamenty Hornigold

w Zielonej Kamienicy

Hornigold zaprasza do centrum Katowic, miasta na południu Polski tętniącego życiem i kulturą. W zabytkowej, modernistycznej kamienicy z 1914 roku wg projektu Roberta Zimmermanna, apartamentowiec oferuje komfort i luksusowe zakwaterowanie, będąc doskonałym miejscem zarówno na krótkie jak i długie pobyty.

Wystartował nowy projekt Śląskiej Prohibicji – Nikisz z pieca, to jedzenie z dowozem zadzwoń i zamów 32 308 03 33 oraz odwiedź naszą stronę http://nikiszzpieca.pl/

.

O  nas

Hornigold oferuje apartamenty i pokoje doskonale komponujące się z otoczeniem. Każdy pokój ma swój oryginalny kształt, rozmiar i wyposażenie, dlatego każdy Gość znajdzie tu coś dla siebie. Wnętrza utrzymane są w przyjemnych i naturalnych kolorach sprawiają, że jest to doskonałe, przytulne miejsce na pracę i wypoczynek.

Okna każdego apartamentu wychodzą na urokliwe uliczki i zabytkowe kamienice Katowic lub wewnętrzny dziedziniec. Pokoje i apartamenty mogą różnić się między sobą kubaturą, wyposażeniem łazienki czyli posiadaniem wanny z hydromasażem lub kabiny prysznicowej, posiadaniem bezpośredniej linii telefonicznej, posiadaniem balkonu lub wyposażeniem aneksu kuchennego.

Na każdego Gościa czeka wygodny, przestronny pokój lub apartament z łazienką, starannie dobrane włoskie meble, naturalna kolorystyka nadaje wnętrzu charakteru i lekkości.

Winda i udogodnienia

Recepcja

Prywatny parking

Śniadania

.

Najwyższe standardy

 • oryginalne wnętrze i bogate wyposażenie
 • malowniczy widok na Katowice lub dziedziniec
 • luksusowe włoskie meble
 • regulowana klimatyzacja
 • bezpłatny szybki internet WiFi
 • sejf pokojowy, telewizor z kanałami satelitarnymi
 • zestawy: do prasowania (żelazko, deska), do czyszczenia obuwia, do szycia (igielnik)
 • zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • osobna łazienka: kabina prysznicowa lub/i wanna z hydromasażem, bidet, suszarka do włosów, podgrzewana podłoga i/lub podgrzewacz ręcznikowy, akcesoria łazienkowe jak: kosmetyki (szampon, żel, mydło), ręcznik kąpielowy mały i duży, dywanik
.

Dane kontaktowe

Hornigold „W Zielonej Kamienicy”

ul. Kopernika 6
40-064 Katowice

+48 608 662 707
E-mail : hornigold@hornigold.pl

Spółka zarządzająca:

HORISONT OFFICE SP. Z O.O.

Mikołaja Kopernika 6/2
40-064 Katowice
NIP: 6343008748
REGON: 521737562

Odwiedź nasze biuro:

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this